Меню
+380679626855 Замовити дзвінок

Публічна оферта

Справжній Публічний договір (Угода та / або Оферта), в якому одна сторона _____________________________, далі Продавець, з одного боку і будь-яка інша особа, далі Покупець, який діє з метою придбання Товару та / або Послуги, приймає (акцептує) умови цього договору (далі - Договір) з іншого боку, склали цей договір про наступне:

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Продавці продають товари послуги на Веб-сайті: https://voov.com.ua/

Відповідно до статті 633 Цивільного Кодексу України (ЦК України) даний Договір є публічним договором (Угодою та / або Офертою), що адресований необмеженому колу юридичних і фізичних осіб і в разі прийняття (акцепту) викладених нижче умов будь-яка фізична або юридична особа (далі Покупець ) зобов'язується виконувати умови цього Договору.

1.2. Цей Договір є договором публічної оферти (відповідно до ст. 633, 641 і гл. 54 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець).

1.3. У цьому Договорі наведені нижче терміни мають таке значення:

Оферта - публічна пропозиція Продавця, адресована будь-якій фізичній та / або юридичній особі, укласти з ним Публічний договір на придбання товарів і / або послуг, перелік і фото яких розміщені на Веб-сайті: https://voov.com.ua/

Акцепт - повне прийняття Покупцем умов Угоди щодо купівлі товарів і послуг, шляхом додавання їх у віртуальну корзину; Товар - будь-який матеріальний об'єкт;

Послуга - будь-яка операція, що не є постачанням товарів, пов'язана з продажем / купівлею товарів, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, для задоволення особистих потреб Покупця;

Продавець - будь-яка юридична особа, фізична особа - підприємець, згідно з чинним українським законодавством, які є власниками або розповсюджувачами Товару і за допомогою Веб-сайту має намір його продати.

Покупець - будь-яка дієздатна фізична або юридична особа, яка прийняла умови цього Договору і має намір купити товар; Особистий кабінет - електронний кабінет Покупця у функціональній системі Сайту, за допомогою якого він може керувати покупкою товарів на Сайті;

Реєстрація - прийняття Покупцем оферти на укладення цієї Угоди і процедура, в ході якої Користувач за допомогою заповнення відповідних форм Сайту надає необхідну інформацію для використання сервісів Сайту. Реєстрація вважається завершеною тільки в разі успішного проходження всіх її етапів відповідно до опублікованих на Сайті інструкцій.

Персональні дані - це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка за їх допомогою ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

Товар - парфумно-косметична продукція та товари, що використовуються в косметичній галузі.

1.4. Починаючи використовувати Веб-сайт шляхом проходження процедури реєстрації та / або натискання на сторінці оформлення замовлення кнопки «Оформити замовлення», Покупець вважається таким, що прийняв умови Угоди в повному обсязі, без будь-яких застережень і винятків. У разі незгоди Покупця з будь-якими з положень цього Договору, Покупець не має права використовувати ресурс https://voov.com.ua/

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець зобов'язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором продавати товар (и) на підставі Замовлення (ів), оформленого (их) Покупцем на відповідній сторінці Веб-сайту https://voov.com.ua/, а Покупець зобов'язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, купити Товар та оплатити його вартість.

2.2. Продавець гарантує, що товар не переданий в заставу, не є предметом спору, не перебуває під арештом, а також на нього відсутні будь-які права третіх осіб.

3. РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ

3.1. Покупець має право зареєструватися на Сайті з метою отримання додаткових сервісів і розсилок, заповнивши формуляр із зазначенням дійсної електронної адреси, до якої має доступ тільки Користувач, обраного пароля, а також інших даних, необхідних для реєстрації. Реєстрація на Веб-сайті не є обов'язковою для оформлення Замовлення.

3.2. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Покупцем при реєстрації.

3.3. Покупець має право припинити свою реєстрацію на Веб-сайті в односторонньому порядку, без попереднього повідомлення про це Продавця і пояснення причин.

3.4. Покупець зобов'язується зберігати конфіденційність переданого йому пароля і не розкривати його третім особам. У разі виникнення у Покупця підозр щодо безпеки його логіна і пароля або можливості їх несанкціонованого використання третіми особами, Покупець зобов'язується негайно повідомити про це Продавця.

3.5. Спілкування Покупця з представниками Продавця має будуватися на принципах загальноприйнятої моралі і комунікаційного етикету. Суворо заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, а також погроз і шантажу, в незалежності від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані.

4. ПОРЯДОК ВЧИНЕННЯ КУПІВЛІ ТОВАРУ

4.1. Покупець самостійно оформляє замовлення на відповідній сторінці веб-сайту https://voov.com.ua/ шляхом додавання Товарів в віртуальну корзину за допомогою натискання кнопки "Купити", Або зробивши замовлення по електронній пошті, або по телефону, вказаному в розділі контактів сайту.

4.2. Продавець забезпечує наявність Товарів, представлених на Сайті. Фотографії Товару на сайті можуть незначно відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару, з огляду на особливості колірної передачі різних пристроїв, за допомогою яких проглядається Сайт.

4.3. У разі відсутності на складі Продавця Товарів, замовлених Покупцем, Продавець має право виключити вказаний Товар із Замовлення, або анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації, або іншим способом.

4.4. Після оформлення Покупцем Замовлення на Сайті з ним зв'язується представник Продавця шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації, або по телефону і уточнює інформацію про наявність Товару, передбачувану дату і спосіб доставки.

4.5. Згідно Закону України "Про захист прав споживачів" №1023-XII від 12.05.1991, парфумно-косметичні товари входять в перелік непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну. При отриманні замовлення Покупець зобов'язаний уважно оглянути Товар в присутності кур'єра або представника служби доставки. У разі, якщо Покупцеві не подобається зовнішній вигляд або Товар не відповідає параметрам замовлення, Покупець зобов'язаний не розкривати заводську упаковку Товару і повернути Товар кур'єру або відправити назад службою доставки Продавцю. Продавець замінює Товар при дотриманні цілісності заводської упаковки. Претензії на вигляд приймаються тільки в момент доставки.

5. ЦІНА ДОГОВОРУ, ПОРЯДОК ОПЛАТИ І ДОСТАВКИ

5.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем і вказується на відповідній сторінці веб-сайту https://voov.com.ua/. Ціна Договору визначається шляхом додавання цін всіх обраних Товарів поміщених в віртуальну корзину і ціни доставки, яка визначається в залежності від способу доставки відповідно до умов розділу 6 цього Договору.

5.2. Вартість Замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури товару.

5.3. Покупець може оплатити замовлення наступними способами:

5.3.1. за допомогою банківського переказу грошей на поточний рахунок Продавця - Покупець оплачує вартість замовлення протягом трьох днів з дати отримання рахунку в розмірі 100% передплати.

5.3.2. за допомогою Інтернет-банкінгу - Покупець оплачує Товар в момент оформлення замовлення на відповідній сторінці веб-сайту https://voov.com.ua/ шляхом вибору в розділі «Способи оплати» опції «Приват 24». При виборі даної опції буде проведена автоматична переадресування на сторінку веб-сайту КБ Приватбанк, на якій Покупець зможе зробити оплату розмірі 100% передплати.

5.3.3. післяплатою при отриманні Замовлення в представництвах служб доставки.

5.3.4. будь-яким іншим способом за домовленістю з Продавцем.

5.4. У разі відмови Покупця від Товару, який повністю або частково був оплачений, Продавець повертає Покупцю таку оплату способом, яким Товар був оплачений.

5.5. Покупець отримує товар за допомогою служб доставки або отримує його особисто. Порядок оплати і отримання Товару вказаний на відповідній сторінці веб-сайту https://voov.com.ua/.

5.6. При доставці товарів в інші міста України службами доставки (Компаніями-перевізниками) Покупець в повному обсязі і беззастережно погоджується з Правилами перевезення вантажів цими компаніями-перевізниками.

5.7. Факт отримання Товару та відсутність претензій до якості Товару, що доставляється Службами доставки (Компаніями-перевізниками), Покупець підтверджує підписом в товарно-транспортній накладній, декларації, товарному чеку, накладній Служби доставки (Компанії перевізника), або у видатковій накладній, товарному чеку при отриманні товару. Зі свого боку, Продавець гарантує відвантаження товару Компанії-перевізнику в кількості, що зазначена і оплачена Покупцем, та належної якості. Після отримання Товару претензії до зовнішніх дефектів, кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

5.8. У разі відсутності Покупця за адресою доставки, зазначеної Покупцем в замовленні або відмови Покупця від отримання Товару з необґрунтованих причин, при доставці кур'єром або Службою доставки, товар повертається Продавцю.

5.9. Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 14 днів з дня пред'явлення відповідної вимоги (Законі України №1023-ХІІ «Про захист прав користувача», 12.05.1991).

5.10. Повернення грошових коштів здійснюється шляхом повернення вартості оплаченого Товару на банківську карту Покупця або готівкою.

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

6.1. Продавець зобов'язаний виконувати умови даного Договору.

6.2. Продавець зобов'язаний передати Покупцю Товар у відповідності з обраним зразком на відповідній сторінці веб-сайту https://voov.com.ua/, оформленого замовлення і умов цього Договору;

6.3. Продавець має право в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим Договором у разі порушення Покупцем умов цього Договору.

6.4. Всі об'єкти, доступні на Веб-сайті https://voov.com.ua/, в тому числі елементи дизайну, текст, графічні зображення, ілюстрації, відео, програми для ЕОМ, бази даних, музика, звуки і інші об'єкти, а також будь-який контент, розміщений на сервісах сайтах, є об'єктом виняткових прав Продавця, і інших правовласників. Ніякі елементи змісту сервісів Веб-сайту, а також будь-який контент, розміщений на Веб-сайті, не можуть бути використані іншим чином без попереднього дозволу Продавця та / або правовласника. Під використанням маються на увазі, в тому числі, але не обмежуючись: відтворення, копіювання, переробка, поширення на будь-якій основі і т.д.

6.5. Покупець зобов'язаний своєчасно оплатити та отримати Товар на умовах цього Договору;

6.6. Покупець зобов'язаний ознайомитися з інформацією про товар, розміщеної на веб-сайті Продавця;

6.7. Покупець зобов'язаний при отриманні Товару, в присутності представника Служби доставки, переконатися в цілісності і комплектності Товару шляхом огляду заводської упаковки. При пошкодженні заводської упаковки або неповної комплектації Товару - зафіксувати їх в акті, який разом з Покупцем повинна підписати особа, яка здійснила його доставку Покупцеві.

6.8. Покупець зобов'язаний не вживати ніяких дій, які можуть привести до непропорційно великого навантаження на інфраструктуру Веб-сайту https://voov.com.ua/

6.9. Покупець зобов'язаний не використовувати автоматичні програми для отримання доступу на Веб-сайт https://voov.com.ua/

6.10. Покупець зобов'язаний не копіювати, не відтворювати, не змінювати, будь-яку інформацію, що міститься на Веб-сайті https://voov.com.ua/

6.11. Покупець зобов'язаний не перешкоджати і не намагатися перешкоджати роботі та іншої діяльності Веб-сайту https://voov.com.ua/ , а також не перешкоджати дії автоматичних систем або процесів, а також інших заходів, з метою перешкодити або обмежити доступ на Веб-сайт https://voov.com.ua/;

6.12. Покупець має право відмовитися від отримання інформаційних повідомлень на свою електронну адресу в будь-який момент через функцію «Відмовитися від розсилки», що міститься в особистому кабінеті Покупця.

6.13. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором та чинним законодавством України.

6.14. У разі виникнення суперечок, пов'язаних з виконанням Сторонами цього Договору, за винятком спорів про стягнення заборгованості з Покупця, Сторони зобов'язуються вирішувати їх шляхом переговорів з дотриманням претензійного порядку. Термін розгляду претензії - 7 (сім) календарних днів з дати її отримання. По спорах у зв'язку зі стягненням заборгованості з Покупця дотримання претензійного порядку не потрібно.

6.15. Усі спори, розбіжності або вимоги, що виникають з цього Договору або в зв'язку з ним, у тому числі що стосуються його виконання, порушення, припинення або недійсності, підлягають вирішенню у відповідному суді України.

7. УМОВИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ПОКУПЦІВ

7.1. Покупець власним акцептом Договору, реєстрацією і / або оформленням замовлення на відповідній сторінці веб-сайту https://voov.com.ua/, дає право Продавцю на обробку своїх персональних даних, згідно з чинним законодавством України.

7.2. Зокрема, Покупець надає свою згоду на обробку його персональних даних, в тому числі, на будь-яку дію чи сукупність дій, таких як збір, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, відновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача ), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем в письмовій (паперовій), електронної та іншої формі. Також, Покупець надає свою згоду на передачу своїх персональних даних третім особам, в тому числі на передачу персональних даних за кордон.

7.3. Метою збору і обробки персональних даних є:

7.3.1. організація Продавцем напрямки (відправки) на адресу Покупця спеціальних пропозицій, інформації про нові товари, послуги і рекламних акціях, інших дій, в рамках своєї діяльності, а також виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

7.3.2. захист Покупців від неправомірних дій недобросовісних користувачів, зокрема, від шахрайства;

7.3.3. збір статистичної інформації по роботі Веб-сайту для її обробки і використання при впровадженні нових сервісів і послуг, нововведень і поліпшень;

7.3.4. забезпечення своєчасної та якісної підтримки контактів з Покупцями;

7.4. Персональні дані Покупців, оброблювані Продавцем згідно цього Договору, зберігаються протягом всього терміну діяльності Веб-сайту або до моменту, коли Покупець забажає розірвати відносини з Продавцем.

7.5. Персональні дані, крім знеособлених персональних даних, за режимом доступу є інформацією з обмеженим доступом.

7.6. Продавець зберігає за собою право зв'язуватися з Покупцем: направляти інформаційні повідомлення на електронну та фізичну адресу, вказану при реєстрації, а також відправляти повідомлення на мобільний телефон Покупця.

7.7. Інформація технічного характеру, що міститься в системі, наприклад, ip-адреси, відповідно до загальних правил інтернет-повідомлень, використовується Продавцем в цілях, пов'язаних з обслуговуванням мережевого обладнання, а також для агрегації загальної статистичної, демографічної інформації (наприклад, про регіон, з якого було здійснено з'єднання користувачем).

7.8. Продавець не збирає дані про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, а також даних, що стосуються здоров'я чи статевого життя Покупців, і не несе відповідальність за розголошення Покупцями такої інформації на сайті.

8. ПОЛІТИКА ОБРОБКИ COOKIE

8.1. Файл cookie - це програмний файл, що містить рядок символів і відправляється на комп'ютер користувача, який відвідує певну сторінку веб-сайту. При повторному відвідуванні цього веб-сайту такий файл дозволяє ідентифікувати браузер користувача. Файли cookie здатні зберігати налаштування користувача і інші відомості.

Технологія, використовувана на Сайті, відправляє дані на призначене для користувача пристрій: один або кілька файлів cookie.

8.2. Продавець використовує cookie для спрощеного доступу Покупця до деяких сервісів Веб-сайту, а також для збору статистичної інформації з метою підвищення ефективності взаємодії Покупця з сайтом, а також для отримання інформації, пов'язаної з маркетинговими заходами. Така інформація може надаватися в агрегованій формі і не містити персональних даних.

8.3. Дані можуть передаватися наступним третім особам:

Системам по збору статистики відвідувань (Google Analytics, Yandex.);

Соціальним мережам, плагіни яких розміщені на Веб-сайті (наприклад, Facebook, Vkontakte).

8.4. Співробітники Продавця або треті особи, з якими він співпрацює, можуть мати доступ до даних файлів cookie.

8.5. Продавець може надавати інформацію третім особам, якщо того вимагає законодавство, для захисту законних прав або вжиття заходів щодо потенційно незаконної діяльності.

8.6. Покупець має можливість відмовитися від збору вищевказаної інформації, виконавши такі дії:

У налаштування браузера встановивши «Я не приймаю cookie».

В налаштуваннях браузера встановити «Видаляти cookie».

9. ІНШІ УМОВИ

9.1. Продавець не несе відповідальності за будь-несанкціонований доступ або використання серверів Продавця і / або будь-який зберігається на них інформації про покупця, а також за будь-які помилки, віруси, «троянські коні» і т.д., які можуть бути передані на Сайти або через сайти третіми особами.

9.2. Веб-Сайт та надані послуги можуть тимчасово частково або повністю недоступні унаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.

9.3. До відносин між Користувачем / Покупцем і Продавцем застосовуються положення українського законодавства.

9.4. У випадку форс-мажорних обставин, документально підтверджених відповідними органами, сторони звільняються від виконання цього договору.

9.5. Визнання судом недійсності будь-якого положення цього Договору не тягне за собою недійсність інших положень.

9.6. У разі якщо Покупець не згоден з умовами даного Договору, він зобов'язаний припинити використання Веб-сайту https://voov.com.ua/ і його сервісів. Факт не припинення використання сайту є підтвердженням згоди Покупця з відповідною редакцією Договору.

9.7. Договір може бути змінений Продавцем без будь-якого спеціального повідомлення, нова редакція Договору вступає в силу з моменту її розміщення на Веб-сайту https://voov.com.ua/